Sold
Oma Oma Tower 1aFLOOR 15FLAT C
Registration Number:23042500920387
|Transaction Date:17/04/2023
PRN:D4550841
Land Registry
PRIVATE RESIDENTIAL

MeiKwok郭美儀
SENIOR ACCOUNT DIRECTOR(S-263518)
Sold

1/2
PRICE
$5.09 M
Saleable Area
446sq.ft.
Buy $11,413 /sq.ft.
Building Age
5 Years
Transaction Date: 17/04/2023
Estate Overview
Date of Occupation Permit
2021-02
No. of Phases
-
No. of Blocks
4 Block(s)
Total Units
466
Walking To MTR Station
-
Address/ Area
108 So Kwun Wat Road