Sold
Villa Lucca Tower 16FLOOR 3FLAT D
Registration Number:24121901240106
|Transaction Date:29/11/2024
PRN:D5493557
Land Registry
PRIVATE RESIDENTIAL

DebbieWong王惠玲
PRINCIPAL ACCOUNT DIRECTOR(S-101311)
PRICE
$14.72 M
Saleable Area
1,187sq.ft.
Buy $12,400 /sq.ft.
Building Age
4 Years
Transaction Date: 29/11/2024
Estate Overview
Date of Occupation Permit
2022-04
No. of Phases
-
No. of Blocks
50 Block(s)
Total Units
262
Walking To MTR Station
-
Address/ Area
36 Lo Fai Road