Sold
The Woodsville Tower 12FLOOR GFLAT A
Registration Number:13082300580219
|Transaction Date:09/08/2013
PRN:D2463800
Land Registry
PRIVATE RESIDENTIAL

HonlyMa馬倩紅
ACCOUNT DIRECTOR(S-629889)
Sold

1/3
PRICE
$9.2 M
Saleable Area
1,171sq.ft.
Buy $7,856 /sq.ft.
Building Age
12 Years
Transaction Date: 09/08/2013
Estate Overview
Date of Occupation Permit
2013-11
No. of Phases
-
No. of Blocks
40 Block(s)
Total Units
236
Walking To MTR Station
-
Address/ Area
18 Hung Shun Road