Sold
Mount Pavilia Tower 10FLOOR 3FLAT E
Registration Number:17062600340013
|Transaction Date:08/06/2017
PRN:D3726709
Land Registry
PRIVATE RESIDENTIAL
Sold

1/6
PRICE
$16.46 M
Saleable Area
968sq.ft.
Buy $17,000 /sq.ft.
Building Age
9 Years
Transaction Date: 08/06/2017
Estate Overview
Date of Occupation Permit
2016-08
No. of Phases
-
No. of Blocks
27 Block(s)
Total Units
680
Walking To MTR Station
-
Address/ Area
663 Clear Water Bay Road