Sold
Yuccie Square Tower 1FLOOR 8FLAT E
Registration Number:20071502060094
|Transaction Date:06/07/2020
Land Registry
PRIVATE RESIDENTIAL

RingoYeung楊俊偉
ACCOUNT DIRECTOR(E-486332)
PRICE
$6.7 M
Saleable Area
429sq.ft.
Buy $15,600 /sq.ft.
Building Age
9 Years
Transaction Date: 06/07/2020
Estate Overview
Date of Occupation Permit
2016-11
No. of Phases
-
No. of Blocks
4 Block(s)
Total Units
1,130
Walking toLong PingStation
4 Min(s)
Address/ Area
38 On Ning Road