Sold
Upper Riverbank Tower 1FLOOR 26FLAT D
Registration Number:22022300060049
|Transaction Date:09/02/2022
PRN:D4658786
Land Registry
PRIVATE RESIDENTIAL

MayLam林美貞
ACCOUNT DIRECTOR(S-231413)
Sold

1/13
PRICE
$18.95 M
Saleable Area
657sq.ft.
Buy $28,843 /sq.ft.
Building Age
5 Years
Transaction Date: 09/02/2022
Estate Overview
Date of Occupation Permit
2021-04
No. of Phases
-
No. of Blocks
7 Block(s)
Total Units
667
Walking toKai TakStation
14 Min(s)
Address/ Area
11 Muk Tai Street