Sold
The Woodsville Tower 1FLOOR 1FLAT A
Registration Number:13081600480039
|Transaction Date:26/07/2013
PRN:D2461773
Land Registry
PRIVATE RESIDENTIAL

MikiLau劉子琪
SENIOR ACCOUNT DIRECTOR(S-557569)
Sold

1/3
PRICE
$4.32 M
Saleable Area
589sq.ft.
Buy $7,332 /sq.ft.
Building Age
12 Years
Transaction Date: 26/07/2013
Estate Overview
Date of Occupation Permit
2013-11
No. of Phases
-
No. of Blocks
40 Block(s)
Total Units
236
Walking To MTR Station
-
Address/ Area
18 Hung Shun Road