Sold
The Woodsville Tower 1FLOOR 2FLAT B
Registration Number:20091600770016
|Transaction Date:08/09/2020
Land Registry
PRIVATE RESIDENTIAL

MandyLo盧嘉麗
SENIOR ACCOUNT DIRECTOR(S-702710)
Sold

1/3
PRICE
$6.39 M
Saleable Area
550sq.ft.
Buy $11,617 /sq.ft.
Building Age
12 Years
Transaction Date: 08/09/2020
Estate Overview
Date of Occupation Permit
2013-11
No. of Phases
-
No. of Blocks
40 Block(s)
Total Units
236
Walking To MTR Station
-
Address/ Area
18 Hung Shun Road