Sold
The Quinn ‧ Square Mile Tower 1FLOOR 22FLAT D
Registration Number:24041101460089
|Transaction Date:22/03/2024
PRN:D5506959
Land Registry
PRIVATE RESIDENTIAL

ChrisLam林思朗
ACCOUNT DIRECTOR(E-322299)
Sold

1/2
PRICE
$4.86 M
Saleable Area
209sq.ft.
Buy $23,271 /sq.ft.
Building Age
1 Years
Transaction Date: 22/03/2024
Estate Overview
Date of Occupation Permit
2024-03
No. of Phases
-
No. of Blocks
2 Block(s)
Total Units
614
Walking To MTR Station
-
Address/ Area
5 Sham Mong Road