Sold
The Quinn ‧ Square Mile Tower 1FLOOR 18FLAT D
Registration Number:25061200820651
|Transaction Date:29/05/2025
PRN:D5506356
Land Registry
PRIVATE RESIDENTIAL

JoeyWong黃家欣
ACCOUNT DIRECTOR(S-451084)
Sold

1/2
PRICE
$4.68 M
Saleable Area
209sq.ft.
Buy $22,426 /sq.ft.
Building Age
2 Years
Transaction Date: 29/05/2025
Estate Overview
Date of Occupation Permit
2024-03
No. of Phases
-
No. of Blocks
2 Block(s)
Total Units
614
Walking To MTR Station
-
Address/ Area
5 Sham Mong Road