Sold
Seanorama Tower 1FLOOR 3FLAT D
Registration Number:17121501600014
|Transaction Date:24/11/2017
PRN:D3684472
Land Registry
PRIVATE RESIDENTIAL

SherriChan陳淑賢
ACCOUNT MANAGER(E-334974)
PRICE
$16.67 M
Saleable Area
1,239sq.ft.
Buy $13,457 /sq.ft.
Building Age
8 Years
Transaction Date: 24/11/2017
Estate Overview
Date of Occupation Permit
2018-01
No. of Phases
-
No. of Blocks
6 Block(s)
Total Units
454
Walking toWu Kai ShaStation
13 Min(s)
Address/ Area
1 Choi Sha Street