Sold
Residence 88 Tower 1FLOOR 25FLAT E
Registration Number:23121100950109
|Transaction Date:05/12/2023
PRN:D2326263
Land Registry
PRIVATE RESIDENTIAL

BellMok莫明雅
PRINCIPAL ACCOUNT DIRECTOR(S-154816)
Sold

14/25
PRICE
$7.08 M
Saleable Area
510sq.ft.
Buy $13,877 /sq.ft.
Gross Area
666sq.ft.
Buy $10,631 /sq.ft.
Building Age
12 Years
Transaction Date: 05/12/2023
Estate Overview
Date of Occupation Permit
2014-02
No. of Phases
-
No. of Blocks
2 Block(s)
Total Units
352
Walking toYuen LongStation
11 Min(s)
Address/ Area
88 Fung Cheung Road