Sold
Park Signature Tower 1FLOOR 20FLAT G
Registration Number:20030500790041
|Transaction Date:28/02/2020
PRN:D2479255
Land Registry
PRIVATE RESIDENTIAL

AdaYong楊采知
ACCOUNT DIRECTOR(S-637965)
Sold

1/3
PRICE
$6.15 M
Saleable Area
523sq.ft.
Buy $11,756 /sq.ft.
Building Age
11 Years
Transaction Date: 28/02/2020
Estate Overview
Date of Occupation Permit
2014-05
No. of Phases
-
No. of Blocks
9 Block(s)
Total Units
1,620
Walking To MTR Station
-
Address/ Area
68 Kung Um Road