Sold
Park Nara Tower 1FLOOR 1FLAT B
Registration Number:11033000230239
|Transaction Date:11/03/2011
PRN:D1814860
Land Registry
PRIVATE RESIDENTIAL

BellMok莫明雅
PRINCIPAL ACCOUNT DIRECTOR(S-154816)
Sold

1/4
PRICE
$3.83 M
Saleable Area
535sq.ft.
Buy $7,169 /sq.ft.
Gross Area
695sq.ft.
Buy $5,518 /sq.ft.
Building Age
15 Years
Transaction Date: 11/03/2011
Estate Overview
Date of Occupation Permit
2011-02
No. of Phases
-
No. of Blocks
2 Block(s)
Total Units
173
Walking To MTR Station
-
Address/ Area
88 Hung Yuen Road