Sold
Park Nara Tower 1FLOOR 2FLAT D
Registration Number:21041302530295
|Transaction Date:19/03/2021
Land Registry
PRIVATE RESIDENTIAL

HonlyMa馬倩紅
ACCOUNT DIRECTOR(S-629889)
Sold

1/4
PRICE
$8 M
Saleable Area
734sq.ft.
Buy $10,898 /sq.ft.
Gross Area
951sq.ft.
Buy $8,412 /sq.ft.
Building Age
15 Years
Transaction Date: 19/03/2021
Estate Overview
Date of Occupation Permit
2011-02
No. of Phases
-
No. of Blocks
2 Block(s)
Total Units
173
Walking To MTR Station
-
Address/ Area
88 Hung Yuen Road