Sold
Oasis Kai Tak Tower 1FLOOR 35FLAT A
Registration Number:18061502290015
|Transaction Date:28/05/2018
PRN:D3871902
Land Registry
PRIVATE RESIDENTIAL

MayLam林美貞
ACCOUNT DIRECTOR(S-231413)
Sold

1/8
PRICE
$23.79 M
Saleable Area
797sq.ft.
Buy $29,843 /sq.ft.
Building Age
7 Years
Transaction Date: 28/05/2018
Estate Overview
Date of Occupation Permit
2018-11
No. of Phases
-
No. of Blocks
8 Block(s)
Total Units
648
Walking toKai TakStation
12 Min(s)
Address/ Area
10 Muk Ning Street