Sold
Mount Regalia Tower 1FLOOR 8FLAT B
Registration Number:25061600160066
|Transaction Date:30/05/2025
PRN:D4485264
Land Registry
PRIVATE RESIDENTIAL

Lee李伊鐳
PRINCIPAL ACCOUNT DIRECTOR(S-577781)
Sold

1/6
PRICE
$41.97 M
Saleable Area
1,943sq.ft.
Buy $21,601 /sq.ft.
Building Age
7 Years
Transaction Date: 30/05/2025
Estate Overview
Date of Occupation Permit
2018-08
No. of Phases
-
No. of Blocks
31 Block(s)
Total Units
160
Walking To MTR Station
-
Address/ Area
23 Lai Ping Road