Sold
Montego Bay Tower 1FLOOR 10FLAT A
Registration Number:26012001490034
|Transaction Date:08/01/2026
PRN:D4974142
Land Registry
PRIVATE RESIDENTIAL

Lee李菁菁
ACCOUNT MANAGER(S-117187)
Sold

1/2
PRICE
$27.2 M
Saleable Area
1,278sq.ft.
Buy $21,288 /sq.ft.
Building Age
2 Years
Transaction Date: 08/01/2026
Estate Overview
Date of Occupation Permit
2023-10
No. of Phases
-
No. of Blocks
4 Block(s)
Total Units
688
Walking toYau TongStation
11 Min(s)
Address/ Area
18 Shung Shun Street