Sold
Mantin Heights Tower 1High Floor ZoneFLAT J
Transaction Date:05/12/2025
Ricacorp/Holdings
PRIVATE RESIDENTIAL

RainHo何家傑
ACCOUNT DIRECTOR(S-396568)
Sold

1/12
PRICE
$7.9 M
Saleable Area
403sq.ft.
Buy $19,624 /sq.ft.
Building Age
9 Years
Transaction Date: 05/12/2025
Estate Overview
Date of Occupation Permit
2017-02
No. of Phases
-
No. of Blocks
9 Block(s)
Total Units
1,429
Walking toTo Kwa WanStation
13 Min(s)
Address/ Area
28 Sheung Shing Street