Sold
Manor Hill Tower 1FLOOR 29FLAT A2
Registration Number:24111301630181
|Transaction Date:05/11/2024
PRN:D5268559
Land Registry
PRIVATE RESIDENTIAL

TonyLee李家東
PRINCIPAL ACCOUNT DIRECTOR(S-370114)
Sold

1/3
PRICE
$6.05 M
Saleable Area
321sq.ft.
Buy $18,861 /sq.ft.
Building Age
4 Years
Transaction Date: 05/11/2024
Estate Overview
Date of Occupation Permit
2021-12
No. of Phases
-
No. of Blocks
2 Block(s)
Total Units
1,556
Walking toLOHAS ParkStation
8 Min(s)
Address/ Area
1 Shek Kok Road