Sold
Eltanin‧square Mile Tower 1FLOOR 8FLAT F
Registration Number:19091100750137
|Transaction Date:06/09/2019
PRN:D3208639
Land Registry
PRIVATE RESIDENTIAL

JoeyWong黃家欣
ACCOUNT DIRECTOR(S-451084)
Sold

1/7
PRICE
$4.48 M
Saleable Area
198sq.ft.
Buy $22,620 /sq.ft.
Building Age
9 Years
Transaction Date: 06/09/2019
Estate Overview
Date of Occupation Permit
2017-04
No. of Phases
-
No. of Blocks
2 Block(s)
Total Units
448
Walking toOlympicStation
5 Min(s)
Address/ Area
11 Li Tak Street