Sold
Eltanin‧square Mile Tower 1FLOOR 27FLAT E
Registration Number:19082901770269
|Transaction Date:14/08/2019
PRN:D3210381
Land Registry
PRIVATE RESIDENTIAL

LilyLai賴美珍
SENIOR ACCOUNT DIRECTOR(S-609618)
Sold

1/6
PRICE
$4.75 M
Saleable Area
203sq.ft.
Buy $23,348 /sq.ft.
Building Age
9 Years
Transaction Date: 14/08/2019
Estate Overview
Date of Occupation Permit
2017-04
No. of Phases
-
No. of Blocks
2 Block(s)
Total Units
448
Walking toOlympicStation
5 Min(s)
Address/ Area
11 Li Tak Street