Sold
Eltanin‧square Mile Tower 1FLOOR 12FLAT D
Registration Number:26012300460212
|Transaction Date:12/01/2026
PRN:D3209054
Land Registry
PRIVATE RESIDENTIAL

JoeyWong黃家欣
ACCOUNT DIRECTOR(S-451084)
Sold

1/8
PRICE
$4.63 M
Saleable Area
259sq.ft.
Buy $17,848 /sq.ft.
Building Age
9 Years
Transaction Date: 12/01/2026
Estate Overview
Date of Occupation Permit
2017-04
No. of Phases
-
No. of Blocks
2 Block(s)
Total Units
448
Walking toOlympicStation
5 Min(s)
Address/ Area
11 Li Tak Street