Sold
El Futuro Tower 1FLOOR 5FLAT C
Registration Number:22100300580060
|Transaction Date:19/09/2022
PRN:D4919876
Land Registry
PRIVATE RESIDENTIAL

EdwardsChoy蔡勉虹
ACCOUNT DIRECTOR(E-059087)
Sold

1/1
PRICE
$22.05 M
Saleable Area
1,226sq.ft.
Buy $17,985 /sq.ft.
Building Age
4 Years
Transaction Date: 19/09/2022
Estate Overview
Date of Occupation Permit
2022-05
No. of Phases
-
No. of Blocks
24 Block(s)
Total Units
266
Walking toUniversityStation
15 Min(s)
Address/ Area
18 Lai Ping Roa