Sold
El Futuro Tower 1FLOOR 15FLAT E
Registration Number:21060201930039
|Transaction Date:14/05/2021
Land Registry
PRIVATE RESIDENTIAL

AngeeTang鄧惠芬
SENIOR ACCOUNT DIRECTOR(E-010019)
Sold

1/1
PRICE
$9.3 M
Saleable Area
505sq.ft.
Buy $18,418 /sq.ft.
Building Age
4 Years
Transaction Date: 14/05/2021
Estate Overview
Date of Occupation Permit
2022-05
No. of Phases
-
No. of Blocks
24 Block(s)
Total Units
266
Walking toUniversityStation
15 Min(s)
Address/ Area
18 Lai Ping Roa