Sold
Cetus‧square Mile Tower 1FLOOR 8FLAT F
Registration Number:21121700170232
|Transaction Date:24/11/2021
Land Registry
PRIVATE RESIDENTIAL

SunnyLaw羅慧新
PRINCIPAL ACCOUNT DIRECTOR(S-034759)
Sold

1/8
PRICE
$6.1 M
Saleable Area
253sq.ft.
Buy $24,111 /sq.ft.
Building Age
6 Years
Transaction Date: 24/11/2021
Estate Overview
Date of Occupation Permit
2019-11
No. of Phases
-
No. of Blocks
2 Block(s)
Total Units
514
Walking toOlympicStation
4 Min(s)
Address/ Area
18 Ka Shin Street