Sold
Capri Tower 1FLOOR 5FLAT E
Registration Number:21030800640663
|Transaction Date:19/02/2021
Land Registry
PRIVATE RESIDENTIAL

MaggieChing程美棋
SENIOR ACCOUNT DIRECTOR(E-018299)
Sold

1/8
PRICE
$7.7 M
Saleable Area
460sq.ft.
Buy $16,753 /sq.ft.
Building Age
9 Years
Transaction Date: 19/02/2021
Estate Overview
Date of Occupation Permit
2017-02
No. of Phases
-
No. of Blocks
23 Block(s)
Total Units
428
Walking toTiu Keng LengStation
7 Min(s)
Address/ Area
33 Tong Yin Street