Sold
Ayton Tower 1FLOOR 7FLAT C
Registration Number:24122001650181
|Transaction Date:09/12/2024
PRN:D4790291
Land Registry
PRIVATE RESIDENTIAL

WinnieZhang章維
PRINCIPAL ACCOUNT DIRECTOR(S-106091)
PRICE
$17 M
Saleable Area
677sq.ft.
Buy $25,111 /sq.ft.
Building Age
6 Years
Transaction Date: 09/12/2024
Estate Overview
Date of Occupation Permit
2019-08
No. of Phases
-
No. of Blocks
2 Block(s)
Total Units
60
Walking toSung Wong ToiStation
8 Min(s)
Address/ Area
18 Inverness Road