Sold
Timber HouseFLOOR 21FLAT B5
Registration Number:23070700520169
|Transaction Date:21/06/2023
PRN:D4561711
Land Registry
PRIVATE RESIDENTIAL

AndySi史家樑
SENIOR ACCOUNT DIRECTOR(S-369609)
Sold

1/1
PRICE
$5 M
Saleable Area
208sq.ft.
Buy $24,038 /sq.ft.
Building Age
5 Years
Transaction Date: 21/06/2023
Estate Overview
Date of Occupation Permit
2020-10
No. of Phases
-
No. of Blocks
1 Block(s)
Total Units
240
Walking toMong KokStation
10 Min(s)
Address/ Area
74 Waterloo Road