Sold
The ZuttenFLOOR 8FLAT H
Registration Number:21112902110049
|Transaction Date:12/11/2021
Land Registry
PRIVATE RESIDENTIAL

ThomasChung鍾偉民
ACCOUNT DIRECTOR(S-431152)
Sold

3/14
PRICE
$5.68 M
Saleable Area
260sq.ft.
Buy $21,805 /sq.ft.
Building Age
9 Years
Transaction Date: 12/11/2021
Estate Overview
Date of Occupation Permit
2017-04
No. of Phases
-
No. of Blocks
1 Block(s)
Total Units
300
Walking toTo Kwa WanStation
7 Min(s)
Address/ Area
50 Ma Tau Kok Road