Sold
The ZuttenFLOOR 7FLAT J
Registration Number:16060201530026
|Transaction Date:19/05/2016
PRN:D3238750
Land Registry
PRIVATE RESIDENTIAL

BonnieChang鄭惠芳
ACCOUNT DIRECTOR(E-443952)
Sold

1/5
PRICE
$4.23 M
Saleable Area
288sq.ft.
Buy $14,653 /sq.ft.
Building Age
9 Years
Transaction Date: 19/05/2016
Estate Overview
Date of Occupation Permit
2017-04
No. of Phases
-
No. of Blocks
1 Block(s)
Total Units
300
Walking toTo Kwa WanStation
7 Min(s)
Address/ Area
50 Ma Tau Kok Road