Sold
The ZuttenFLOOR 30FLAT B
Registration Number:20051101290075
|Transaction Date:04/05/2020
PRN:D3241080
Land Registry
PRIVATE RESIDENTIAL

MonicaHeung香巧雲
ACCOUNT DIRECTOR(S-363939)
Sold

1/5
PRICE
$4.33 M
Saleable Area
185sq.ft.
Buy $23,388 /sq.ft.
Building Age
9 Years
Transaction Date: 04/05/2020
Estate Overview
Date of Occupation Permit
2017-04
No. of Phases
-
No. of Blocks
1 Block(s)
Total Units
300
Walking toTo Kwa WanStation
7 Min(s)
Address/ Area
50 Ma Tau Kok Road