Sold
The ZuttenFLOOR 12FLAT F
Registration Number:15121501930093
|Transaction Date:30/11/2015
PRN:D3239325
Land Registry
PRIVATE RESIDENTIAL

ThomasChung鍾偉民
ACCOUNT DIRECTOR(S-431152)
Sold

1/5
PRICE
$3.86 M
Saleable Area
257sq.ft.
Buy $15,009 /sq.ft.
Building Age
9 Years
Transaction Date: 30/11/2015
Estate Overview
Date of Occupation Permit
2017-04
No. of Phases
-
No. of Blocks
1 Block(s)
Total Units
300
Walking toTo Kwa WanStation
7 Min(s)
Address/ Area
50 Ma Tau Kok Road