Sold
The ZuttenFLOOR 28FLAT D
Registration Number:16060200430611
|Transaction Date:27/05/2016
PRN:D3240865
Land Registry
PRIVATE RESIDENTIAL

AlexChiu趙日雄
ACCOUNT DIRECTOR(S-590008)
Sold

1/5
PRICE
$4.64 M
Saleable Area
271sq.ft.
Buy $17,094 /sq.ft.
Building Age
9 Years
Transaction Date: 27/05/2016
Estate Overview
Date of Occupation Permit
2017-04
No. of Phases
-
No. of Blocks
1 Block(s)
Total Units
300
Walking toTo Kwa WanStation
7 Min(s)
Address/ Area
50 Ma Tau Kok Road