Sold
The ZuttenFLOOR 19FLAT A
Registration Number:16093001730016
|Transaction Date:07/09/2016
PRN:D3239879
Land Registry
PRIVATE RESIDENTIAL

MayLam林美貞
ACCOUNT DIRECTOR(S-231413)
Sold

1/5
PRICE
$4.98 M
Saleable Area
284sq.ft.
Buy $17,532 /sq.ft.
Building Age
9 Years
Transaction Date: 07/09/2016
Estate Overview
Date of Occupation Permit
2017-04
No. of Phases
-
No. of Blocks
1 Block(s)
Total Units
300
Walking toTo Kwa WanStation
7 Min(s)
Address/ Area
50 Ma Tau Kok Road