Sold
The Woodsville Tower 7FLOOR GFLAT C
Registration Number:18011902440350
|Transaction Date:29/12/2017
PRN:D2462864
Land Registry
PRIVATE RESIDENTIAL

MikiLau劉子琪
SENIOR ACCOUNT DIRECTOR(S-557569)
PRICE
$10.5 M
Saleable Area
912sq.ft.
Buy $11,517 /sq.ft.
Building Age
12 Years
Transaction Date: 29/12/2017
Estate Overview
Date of Occupation Permit
2013-11
No. of Phases
-
No. of Blocks
40 Block(s)
Total Units
236
Walking To MTR Station
-
Address/ Area
18 Hung Shun Road