Sold
The Woodside House 5NO. 512HOUSE 5
Registration Number:18030701480018
|Transaction Date:10/02/2018
PRN:D2686657
Land Registry
PRIVATE RESIDENTIAL

FrankieLee李世裕
ACCOUNT DIRECTOR(E-435230)
Sold

1/3
PRICE
$17.55 M
Saleable Area
2,002sq.ft.
Buy $8,766 /sq.ft.
Building Age
11 Years
Transaction Date: 10/02/2018
Estate Overview
Date of Occupation Permit
2014-06
No. of Phases
-
No. of Blocks
12 Block(s)
Total Units
98
Walking To MTR Station
-
Address/ Area
512 & 516 Castle Peak Road Hung Shui Kiu