Sold
The Woodside House 3NO. 512HOUSE 3
Registration Number:16022201010420
|Transaction Date:01/02/2016
PRN:D2686647
Land Registry
PRIVATE RESIDENTIAL

MikiLau劉子琪
SENIOR ACCOUNT DIRECTOR(S-557569)
Sold

1/3
PRICE
$19.25 M
Saleable Area
2,002sq.ft.
Buy $9,613 /sq.ft.
Building Age
11 Years
Transaction Date: 01/02/2016
Estate Overview
Date of Occupation Permit
2014-06
No. of Phases
-
No. of Blocks
12 Block(s)
Total Units
98
Walking To MTR Station
-
Address/ Area
512 & 516 Castle Peak Road Hung Shui Kiu