Sold
The Trend Plaza Block EFLOOR 11FLAT 12
Registration Number:25042900710012
|Transaction Date:17/04/2025
PRN:B0399936
Land Registry
PRIVATE RESIDENTIAL

MariaChan陳少瓊
DEPUTY MANAGER(E-337914)
PRICE
$3.48 M
Saleable Area
346sq.ft.
Buy $10,072 /sq.ft.
Gross Area
452sq.ft.
Buy $7,699 /sq.ft.
Building Age
37 Years
Transaction Date: 17/04/2025
Estate Overview
Date of Occupation Permit
1988-01-1988-07
No. of Phases
-
No. of Blocks
5 Block(s)
Total Units
1,240
Walking To MTR Station
-
Address/ Area
2 Tuen Hop Street