Sold
The Trend Plaza Block AFLOOR 7FLAT 6
Registration Number:25120901270035
|Transaction Date:03/12/2025
PRN:B5981336
Land Registry
PRIVATE RESIDENTIAL

DannyWong黃志剛
ACCOUNT DIRECTOR(S-486985)
PRICE
$3.5 M
Saleable Area
314sq.ft.
Buy $11,136 /sq.ft.
Gross Area
403sq.ft.
Buy $8,685 /sq.ft.
Building Age
37 Years
Transaction Date: 03/12/2025
Estate Overview
Date of Occupation Permit
1988-01-1988-07
No. of Phases
-
No. of Blocks
5 Block(s)
Total Units
1,240
Walking To MTR Station
-
Address/ Area
2 Tuen Hop Street