Sold
The ParkvilleFLOOR 28FLAT D
Registration Number:18021201390152
|Transaction Date:22/01/2018
PRN:D3884203
Land Registry
PRIVATE RESIDENTIAL

LamLeung梁連妹
SENIOR ACCOUNT MANAGER(S-046684)
PRICE
$10.6 M
Saleable Area
745sq.ft.
Buy $14,223 /sq.ft.
Building Age
8 Years
Transaction Date: 22/01/2018
Estate Overview
Date of Occupation Permit
2018-03
No. of Phases
-
No. of Blocks
1 Block(s)
Total Units
100
Walking toTuen MunStation
4 Min(s)
Address/ Area
88 Tuen Mun Heung Sze Wui Road