Sold
The ParklandFLOOR 5FLAT A
Registration Number:25112400670011
|Transaction Date:13/11/2025
PRN:D6189998
Land Registry
PRIVATE RESIDENTIAL

HonlyMa馬倩紅
ACCOUNT DIRECTOR(S-629889)
Sold

1/2
PRICE
$3.1 M
Saleable Area
303sq.ft.
Buy $10,231 /sq.ft.
Building Age
2 Years
Transaction Date: 13/11/2025
Estate Overview
Date of Occupation Permit
2024-02
No. of Phases
-
No. of Blocks
1 Block(s)
Total Units
112
Walking To MTR Station
-
Address/ Area
266 Tai Kei Leng