Sold
The Notting HillFLOOR 2FLAT G
Registration Number:08607897
|Transaction Date:26/01/2002
PRN:B6418478
Land Registry
PRIVATE RESIDENTIAL

PattyTandon蔣麗雅
SENIOR ACCOUNT DIRECTOR(S-623338)
Sold

1/1
PRICE
$2.3 M
Saleable Area
350sq.ft.
Buy $6,575 /sq.ft.
Gross Area
491sq.ft.
Buy $4,684 /sq.ft.
Building Age
23 Years
Transaction Date: 26/01/2002
Estate Overview
Date of Occupation Permit
2002-05
No. of Phases
-
No. of Blocks
1 Block(s)
Total Units
44
Walking To MTR Station
-
Address/ Area
1 Tung Shan Terrace