Sold
The Notting HillFLOOR 2FLAT F
Registration Number:17020302490100
|Transaction Date:20/01/2017
PRN:B3739042
Land Registry
PRIVATE RESIDENTIAL

FatYau邱柱杰
ACCOUNT DIRECTOR(S-388879)
Sold

1/1
PRICE
$4.83 M
Saleable Area
349sq.ft.
Buy $13,849 /sq.ft.
Gross Area
490sq.ft.
Buy $9,857 /sq.ft.
Building Age
23 Years
Transaction Date: 20/01/2017
Estate Overview
Date of Occupation Permit
2002-05
No. of Phases
-
No. of Blocks
1 Block(s)
Total Units
44
Walking To MTR Station
-
Address/ Area
1 Tung Shan Terrace