Sold
The Notting HillFLOOR 1FLAT B
Registration Number:16062400600071
|Transaction Date:16/06/2016
PRN:A2876734
Land Registry
PRIVATE RESIDENTIAL

TerenceWong黃凱達
ACCOUNT DIRECTOR(E-328619)
Sold

1/1
PRICE
$4.1 M
Saleable Area
274sq.ft.
Buy $14,937 /sq.ft.
Gross Area
387sq.ft.
Buy $10,594 /sq.ft.
Building Age
23 Years
Transaction Date: 16/06/2016
Estate Overview
Date of Occupation Permit
2002-05
No. of Phases
-
No. of Blocks
1 Block(s)
Total Units
44
Walking To MTR Station
-
Address/ Area
1 Tung Shan Terrace