Sold
The Notting HillFLOOR GFLAT F
Registration Number:08061100480152
|Transaction Date:30/05/2008
Land Registry
PRIVATE RESIDENTIAL

FatYau邱柱杰
ACCOUNT DIRECTOR(S-388879)
Sold

1/1
PRICE
$3.92 M
Saleable Area
349sq.ft.
Buy $11,240 /sq.ft.
Gross Area
490sq.ft.
Buy $8,000 /sq.ft.
Building Age
23 Years
Transaction Date: 30/05/2008
Estate Overview
Date of Occupation Permit
2002-05
No. of Phases
-
No. of Blocks
1 Block(s)
Total Units
44
Walking To MTR Station
-
Address/ Area
1 Tung Shan Terrace