Sold
The Henley Phase 1 Condominium CFLOOR 5FLAT G
Registration Number:25062402140060
|Transaction Date:19/06/2025
PRN:D5103007
Land Registry
PRIVATE RESIDENTIAL

AlexChiu趙日雄
ACCOUNT DIRECTOR(S-590008)
Sold

1/15
PRICE
$4.14 M
Saleable Area
208sq.ft.
Buy $19,923 /sq.ft.
Building Age
4 Years
Transaction Date: 19/06/2025
Estate Overview
Date of Occupation Permit
2021-10
No. of Phases
3 Phase(s)
No. of Blocks
8 Block(s)
Total Units
1,184
Walking To MTR Station
-
Address/ Area
7 Muk Tai Street