Sold
The EastborneFLOOR 10FLAT C
Registration Number:12091400390019
|Transaction Date:24/08/2012
PRN:A2155723
Land Registry
PRIVATE RESIDENTIAL

MikeHo何俊輝
ACCOUNT DIRECTOR(S-163077)
Sold

1/1
PRICE
$3.2 M
Saleable Area
335sq.ft.
Buy $9,559 /sq.ft.
Gross Area
475sq.ft.
Buy $6,737 /sq.ft.
Building Age
27 Years
Transaction Date: 24/08/2012
Estate Overview
Date of Occupation Permit
1999-03
No. of Phases
-
No. of Blocks
1 Block(s)
Total Units
92
Walking toShau Kei WanStation
2 Min(s)
Address/ Area
51 Shau Kei Wan Main Street East