Sold
Tak Man BuildingFLOOR 10FLAT A
Registration Number:23061500850038
|Transaction Date:11/05/2023
PRN:A6522376
Land Registry
PRIVATE RESIDENTIAL

AlexWen溫世澤
SENIOR ACCOUNT DIRECTOR(S-117472)
Sold

1/1
PRICE
$4.6 M
Gross Area
392sq.ft.
Buy $11,735 /sq.ft.
Building Age
42 Years
Transaction Date: 11/05/2023
Estate Overview
Date of Occupation Permit
1984-01
No. of Phases
-
No. of Blocks
1 Block(s)
Total Units
116
Walking toWhampoaStation
2 Min(s)
Address/ Area
29 Tak Man Street