Sold
Tai Shun HouseFLOOR 8FLAT Q
Registration Number:09441335
|Transaction Date:16/12/2004
PRN:A0975352
Land Registry
PRIVATE RESIDENTIAL

Law羅栢權
SENIOR ACCOUNT MANAGER(S-076337)
PRICE
$643 K
Saleable Area
312sq.ft.
Buy $2,060 /sq.ft.
Building Age
63 Years
Transaction Date: 16/12/2004
Estate Overview
Date of Occupation Permit
1962-11
No. of Phases
-
No. of Blocks
1 Block(s)
Total Units
198
Walking toSai Wan HoStation
4 Min(s)
Address/ Area
4 Hong Cheung Street